Yeni məzun olmuş gənclərin nəzərinə! - ŞİRKƏT TƏCRÜBƏ TOPLAMAQ İMKANI YARADIR
May ayından başlayaraq bu proqram təcrübə toplamaq istəyən gənclərə Təchizat zəncirinin idarə olunması, İnsan resurslarının idarə olunması, Kommersiya və xərclərə nəzarət, Dizayn, Satış sahələri üzrə ofis daxilində görülən işlər ilə daha da yaxından tanış olmaq və həmin proseslərin gündəlik fəaliyyətində iştirak etmək imkanı yaradır.
İqtisadiyyat, Dizayn, İnsan resurslarının idarə olunması, Biznesin təşkili və idarə olunması, Beynəlxalq əlaqələr ixtisasları üzrə təhsil almış,təhsil göstəriciləri yüksək olan, Azərbaycan dilini sərbəst (ingilis,rus dilləri üstünlükdür) bilən və "Microsoft Office" proqramlarını yaxşı şəkildə istifadə edə bilən gənclər.
Müraciət forması:
Müraciət etmək istəyən şəxslər mail üvanına öz CV formalarını (subject bölməsində müraciət etdiyi təcrübə istiqamətini qeyd etməklə) [email protected] elektron ünvanına göndərə bilərlər.