Paul & Shark-ın yeni SS24 Kampaniyası: Nəsil Dəyərlərinə söykənən qəsidə
(®) 1975-ci ildə Paolo Dini tərəfindən əsası qoyulan, idman geyimləri və “lounge” tərzi ilə seçilən dəbdəbəli İtalyan brendi - Paul & Shark ailə dəyərlərindən və nəsil ənənələrindən ilhamlanaraq yeni səyahətə çıxıb.
Paul & Shark -ın "Ata və Oğul nağılı", marka səfiri Pirs Brosnan və oğlu Parisin son iki hissəsində baş rolları canlandırmışdır. Bu üç hissəli vizual romanda, ata-oğul cütlüyünün Paul & Shark ilə getdiyi səyahətdən bəhs olunur: Yaz-Yay 2023 mövsümündə yaxtanın kapitanı və yunqası kimi kruiz mühitində başlayır, Payız-Qış 2023-2024 mövsümündə bərabər səyyahlar kimi Toskana dağətəyinə və kəndlərinə doğru hərəkət edir və nəhayət, ata-oğul münasibətlərinin əsl mahiyyətinin minimalist və şən ev atmosferində üzə çıxdığı ən son Yaz-Yay 2024 mövsümündə sıfır nöqtəsinə qayıdır.
Paul & Shark-ın ən son kampaniyası nəsil dəyərlərinə, ailə idilliyasına, sevgi və hörmətdə yaşayan köhnə ilə yeni arasındakı boşluğa əsaslanan qəsidədir. Ata-oğul münasibətlərinin sakitliyini brendin – məğzi zəriflik, orijinallıq və vizual olaraq tamaşaçıya çatdırılan təəssürat mübadiləsi olan - 2024-cü ilin Yaz-Yay kampaniyasında təqdim etdiyi kolleksiyanın təmiz siluetləri və pastel mavi və boz tonları nümayiş etdirir.
Ən son Paul & Shark kolleksiyalarını Port Baku Mall-un 1-ci mərtəbədə yerləşən butikimizdə kəşf edə və ya (051) 225-80-72 telefon nömrəsi ilə mağaza ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.