Mazda-dan yeni kampaniya - 3 il pulsuz servis
(®) Mazda avtomobil markası müştəriləri üçün yeni və cəlbedici bir kampaniya başladıb. Bu kampaniya çərçivəsində salondan yeni Mazda alan hər bir müştəri 3 il və ya 100,000 km-ə qədər dövrü texniki xidmət üzrə pulsuz servis xidməti əldə edəcək.
Kampaniyanın əsas məqsədi Mazda sahiblərinin avtomobillərini daha rahat və məmnun istifadə etmələrini təmin etməkdir. 3 il və ya 100,000 km ərzində həyata keçiriləcək pulsuz servis xidmətlərinə nümunə olaraq yağ dəyişməsi, mayelərin dəyişməsi, filtrlərin dəyişməsi və əyləc bəndlərinin dəyişməsi daxildir. Yəni, 3 il həm detal, həm də işçilik ödənişsiz olacaq. Bu xidmətlər avtomobilin optimal vəziyyətdə qalması üçün vacibdir və müştərilər bu müddət ərzində servisə heç bir ödəniş etməyəcəklər.
Mazda, bu təklif ilə müştərilərinə texniki xidmətlərin keyfiyyətli və sərfəli olduğunu göstərir. Kampaniyanın həyata keçirilməsi ilə bağlı Mazda rəsmi nümayəndəsi bildirib ki, müştərilərə təqdim edilən bu xidmətlər avtomobillərin uzunömürlülüyünü və performansını bir daha sübut edir.
İctimaiyyətin Münasibəti
İlkin rəy və təəssüratlara əsasən, salondan yeni Mazda alan şəxslər bu kampaniyanı müsbət qarşılayıblar. Mazda istifadəçilərindən biri olan Nərmin Əliyeva bildirib ki, "Bu kampaniya sayəsində avtomobilimin texniki xidmətləri ilə bağlı heç bir narahatlıq yaşamayacağam. Mazda-nın bu addımı müştərilərə verdiyi dəyəri göstərir."
Ekspertlərin Rəyləri
Avtomobil mütəxəssisləri də Mazda-nın bu addımını alqışlayır. Avtomobil ekspertləri qeyd edirlər ki, belə bir kampaniya müştəri məmnuniyyətini artırmaqla yanaşı, markanın etibarlılığını da möhkəmləndirir. Həmçinin, pulsuz servis xidmətləri avtomobillərin texniki vəziyyətini yaxşılaşdırmaqla onların ömrünü uzadır.
Mazda-nın bu kampaniyası ilə bağlı ətraflı məlumatı Mazda Azərbaycan mərkəzindən və rəsmi internet səhifəsindən əldə etmək mümkündür.