Bayramda endirim var!
(®) Bəli, Baku Electronics-də Qurban bayramına özəl endirim var.
10-23 iyun tarixləri arasında Baku Electronics-də nağd alış 60 %-dək endirim, endirimli qiyməti 3 aya bölmək imkanı və ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 24 ayadək hissəli ödəniş imkanı var.
Bütün məişət texnikası, TV və kondisionerlər ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 24 ayadək, transport vasitələri ilkin ödənişsiz, faizsiz 15 ay, smartfonlar ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 18 ayadək, digər bütün məhsullar isə ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 18 ayadək hissəli ödənişlə təqdim olunur.
Qurban bayramına özəl ətçəkən ayda 7 AZN, smartfon ayda 15 AZN, kondisioner ayda 29 AZN, TV ayda 16 AZN, soyuducu ayda 30 AZN-ə təqdim olunur.
10-23 iyun tarixlərində Baku Electronics-də Qurban bayramına özəl fürsətlərdən faydalanmağı unutmayın! Baku Electronics-in kampaniyalarından xəbərdar olmaq və endirim fürsətlərindən yararlanmaq üçün:
Baku Electronics elektronika və ev-məişət əşyalarının nağd, hissəli ödəniş və taksitli satışı ilə məşğul olur. Şirkət Samsung, LG, Bosch, Sony, Huawei, Xiaomi, Tefal, Rowenta, Panasonic, HP, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun, Delonghi, Dyson və DivanEv kimi brendlərin rəsmi distribüteri, Apple brendinin isə rəsmi satış təmsilçisidir.