“Rabitəbank”ın ad günündə sizə hədiyyəsi var - illik cəmi 15% ilə nağd pul krediti
(®️) Ölkənin aparıcı banklarından biri “Rabitəbank” 28-ci fəaliyyət ilinə qədəm qoyur. Bu münasibətlə bank ad günündə hər kəsi sevindirəcək möhtəşəm silsilə kampaniyalara start verir. Belə kampaniyalardan biri məhz nağd pul krediti məhsulu üçün nəzərdə tutulub.
Belə ki, 30 iyun tarixindən etibarən nağd pul krediti üçün müraciət edəcək hər kəs müddətindən asılı olmayaraq 20 000 manatadək nağd pulu dəyişilməz olaraq illik cəmi 15% ilə əldə edə biləcəklər. Üstəlik kredit üçün heç bir sığorta haqqı tələb olunmayacaq. Kreditin müddəti maksimum 36 aydır. Bu, hələ hamısı deyil. Kampaniyadan faydalanacaq bütün müştərilərə Kartmane kartı hədiyyə olunacaq.
Bunun üçün müştərilərin 27 iyuladək bankın 27 xidmət məntəqəsindən istənilən birinə yaxınlaşaraq nağd pul krediti üçün müraciət etmələri və ya olduğu yerdən onlayn sifariş etmələri kifayətdir: rbt.az/adgunu-krediti. Bu və digər kampaniyalar barədə ətraflı məlumatı 133 Çağrı Mərkəzinə zəng etməklə və ya rəsmi sosial media hesablarına ismarıc yazaraq əldə edə bilərsiniz.
“Rabitəbank” 28 illik fəaliyyəti ərzində bütün uğurlarının yazılmasında birbaşa rolu olan müştərilərinə xidmət etməkdən qürur duyur və təşəkkür edir.