Karqo ödənişlərinizə TuranBankdan 15% cashback!
Belə ki, Bankın Flyex kargo şirkətilə birlikdə başlatdığı yeni kampaniyanın şərtlərinə əsasən, sifarişini TuranBank kartları vasitəsilə onlayn saytlardan həyata keçirən, həmçinin karqo haqqını eyniadlı bank kartı ilə ödəyən müştərilər “Həvalə et” xidməti üzrə 0 % komissiya, karqo ödənişinə isə tam 15 % cashback əldə edəcəklər.
Bu da hələ son deyil! TuranBank kartları ilə karqo haqqını ödəyən müştərilərin bağlamaları Bakı şəhəri daxilində pulsuz olaraq çatdırılacaq. Məlumat üçün qeyd edək ki, 15 iyul tarixindən başlayacaq kampaniya 1 ay müddətinə davam edəcək. Kampaniya haqqında daha ətraflı https://bit.ly/2ULHaD0.
1992-ci ildən etibarən fəaliyyət göstərən TuranBank 17 satış nöqtəsilə fərdi və korporativ müştərilərin xidmətindədir.
Bankın təqdim etdiyi məhsul və xidmətlərlə bağlı ətraflı məlumatı 935 çağrı mərkəzinə zəng edərək, TuranBankın rəsmi veb səhifəsini (https://bit.ly/2QRt5C5) və ya sosial şəbəkələrdəki səhifələrini izləyərək əldə edə bilərsiniz.