BirKart-la taksitli alış-veriş 50 AZN-dək vəsait qazandırır - ŞƏRTLƏR
(®) BirKart müştərilərə daha bir qazandıran kampaniya təqdim edir.
Artıq geyim, ayaqqabı, parfümeriya, kosmetika, aksesuar və dəftərxana sahəsi üzrə partnyor mağazalarında taksitli alış-veriş etdikdə 50 AZN-dək əlavə vəsait qazanmaq mümkündür.
Şərtlərə görə, kampaniya müddətində BirKart sahibləri toplam 300 – 499,99 AZN arası taksit etdikdə 10 AZN, 500 – 999,99 AZN arası taksit etdikdə 30 AZN, 1000 AZN və daha yuxarı məbləğdə taksitli alış-veriş etdikdə isə 50 AZN qazanacaqlar.
BirKart sahibləri məbləği həm bir əməliyyatla, həm də bir neçə əməliyyat edərək toplaya bilərlər. İştirak üçün minimal və maksimal əməliyyat məbləğləri mövcud deyil. Qazanılan vəsait 3 iş günü ərzində kartın balansına mədaxil edilir. Hər müştəri kampaniya müddətində maksimum 50 AZN qazana bilər. Kampaniya 30 sentyabr 2021-ci il tarixinədək davam edəcək. Ətraflı məlumat üçün – https://kbl.az/bkp50.