“CityNet”ə qoşul, internet ruter və TV Box-u pulsuz əldə et - PAYIZ KAMPANİYASI
(®️) Yüksək sürətli internet və keyfiyyətli IPTV (internet protokol televiziyası) xidməti ilə fərqlənən “CityNet” internet provayderi əlverişli Payız kampaniyasına start verib.
Artıq şirkətin təqdim etdiyi internet tarif planlarından hər hansı birinə qoşulan və 1 aylıq abunə haqqını ödəyən abunəçilərə internet ruter abunəlik dövrü ərzində istifadəyə pulsuz verilir. İnternet + IPTV xidmətini seçib tarif planlarından birinə qoşulan və 1 aylıq abunə haqqını ödəyən abunəçilərə isə internet ruter və TV Box abunəlik dövrü ərzində istifadəyə pulsuz verilir. Bu aydan start verilmiş kampaniya ilin sonunadək davam edəcək.
Şirkət tərəfindən abunəçilərə əlverişli tarif planları təqdim olunur. İlkin 36 mbit/s internet tarif planı 18 AZN, İnternet + IPTV üzrə ilkin tarif planı (40 mbit/s + 240 rəqəmal TV kanal) isə 29 AZN təşkil edir.
Hazırda “CityNet” internet provayderi Bakı şəhərində FTTB (Fiber to the Building – Binaya qədər fiber-optik) texnologiyası əsasında yüksək sürətli sabit internet və rəqəmsal TV (40 HD kanal olmaqla, 240-dan çox TV kanal) xidməti göstərir.
Qabaqcıl fiber-optik texnologiyaya əsaslanan dayanıqlı, şaxələnmiş şəbəkəsi ilə şirkət Bakı şəhərinin böyük hissəsini əhatə edir. Quraşdırılma xidməti abunəçilərə 24 saat ərzində təqdim edilir. Xidmətin hər hansı ünvanda mövcudluğunu şirkətin veb saytından da yoxlamaq mümkündür.
Qoşulma şərtləri, yeni kampaniyalar, həmçinin texniki dəstək üçün *1177 və (012) 5377777 nömrələri ilə əlaqə saxlamaq kifayət edir. “CityNet” provayderinin xidmətlərinə qoşulmaq üçün sadəcə zəng mərkəzinə zəng edib sifariş vermək kifayətdir.
Şirkət haqqında daha ətraflı məlumatı www.citynet.az rəsmi internet saytından əldə etmək olar.