Baku Electronics-dən gözlənilən Qırmızı Şənbə endirimləri!
Qırmızının ritminə hazır olun! Baku Electronics-in bu dəfə 4 mağazasında 70%-ə dək endirimlər sizi gözləyir!(®) 3 sentyabr şənbə günü Baku Electronics-in Nərimanov, İnşaatçılar, Ukrayna dairəsi və Sumqayıt mağazalarında 70%-dək QIRMIZI ŞƏNBƏ ENDİRİMLƏRİ olacaq!
Baku Electronics Qırmızı Şənbə günü elektronika, mebel və digər əşyalarını yeniləmək istəyənlərə xüsusi təkliflər edir!
Yalnız 3 sentyabrda Midea paltaryuyanı 669.99 manat yox cəmi 269.99 manata, Samsung tozsoran modeli 299.99 yox cəmi 179.99 manata, Samsung kondisioner 1399.99 manat yox cəmi 799.99 manata, Tefal tava 42.99 manat yox cəmi 9.99 manat.
Bu kimi daha yüzlərlə məişət texnikaları, televizor və kondisionerlər, elektronika aksesuarları, mebel, qab-qacaq, tekstil və eviniz üçün yüzlərlə məhsulları inanılmaz Qırmızı Şənbə endirimləri ilə əldə edə bilərsiniz.
Onu da qeyd edək ki, Qırmızı Şənbə günü endirimli bütün məhsulları 3 aylıq taksit və ya kreditlə də əldə edə bilərsiniz.
Arzuladığınız məhsulu 70%-dək ENDİRİMLƏ əldə edə bilmək üçün 3 sentyabr şənbə günü elə qapılar açılan kimi saat 10:00-da Baku Electronics-in seçilmiş mağazalarına gəlin və fürəstlərdən yararlanın!
Şənbə günü evdən, işdən ayrılıb mağazaya gələ bilməyənlər də narahat olmasın. Çünki bir sıra seçilmiş məhsullara endirim həmçinin www.bakuelectronics.az saytında da keçərli olacaqdır. Məhsulların dəqiq siyahısı haqqında məlumatı Baku Electronics-in aşağıdakı səhifələrindən əldə edə bilərsiniz:
Xatırladaq ki, QIRMIZI ŞƏNBƏ – Baku Electronics-də il ərzində sadəcə bir neçə dəfə baş tutacaq böyük endirim günüdür.
QIRMIZI ŞƏNBƏ endirimləri daha çox filiala, daha çox fürsətlərlə yenidən gəlir!
İlin ən QIRMIZI ŞƏNBƏSİNİ qaçırmamaq üçün sentyabr ayının 3-ü səhər saat 10-dan axşam saat 22:00-a kimi aşağıdakı ünvanlara gəlin və əlverişli təkliflərdən yararlanın!
*Nərimanov m.: Bakı ş., Təbriz küç. 98;
*Ukrayna dairəsi: Bakı ş., Məhəmməd Hadı küç. 58;
*İnşaatçılar m.: Bakı ş., Yasamal rayonu, Şərifzadə küç. 3152-ci məh;
*Sumqayıt: Sumqayıt ş., Üzeyir Hacıbəyov küç. 216.
Xatırladaq ki, Baku Electronics artıq 28 ildən artıqdır ki, alıcılar üçün hər şeydən öncə yüksək keyfiyyətli məhsullar, etibarlılıq və güvən ifadə etməkdədir.
Elektronika və məişət texnikası bazarında aparıcı mövqe tutan Baku Electronics-in paytaxt və regionlarda artıq 30 mağazası, eyni zamanda elektron ticarət üçün www.bakuelectronics.az vebsaytı, bizimlə əlaqə üçün isə 143 qaynar xətti fəaliyyət göstərir.