Payızın gəlişini qazanclı edən Hesab.az kampaniyası!
Hesab.az, 9-26 Sentyabr tarixlərində bütün istifadəçilərinə 3-QAT qazanc bəxş edəcək.(®) Ölkənin ilk onlayn xidmətlər platforması, Goldenpay/Hesab.az, payızın gəlişi münasibətilə çox sevindirən, həm də çox qazandıran kampaniyaya start verir. Kampaniya şərtlərinə əsasən, Hesab.az-da qeydiyyatlı şəkildə kommunal, telefon, kabel TV və internet ödənişləri üzrə ümumilikdə 70 AZN və üzəri ödəniş edən istifadəçilər iştirak edəcəklər.
Hesab.az-ın “Qazananlar Klubu” loyallıq proqramına əsasən, Hesab Koin toplayan istifadəçilər hədiyyə olaraq 3-QAT Koin, Bonus toplayan istifadəçilər isə, Bonus və 2-QAT Koin əldə edəcəklər. İstifadəçilər qeyd olunan bölmələrin hər hansı biri üzrə, yaxud ümumilikdə 70 AZN və üzəri ödəniş etdikdə hədiyyə Koinlər onların balansına avtomatik şəkildə köçürüləcəkdir. Kampaniya haqqında daha ətraflı.
Qazananlar klubu haqqında daha ətraflı.