Bank Reklam və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsi üzrə mütəxəssis axtarır - VAKANSİYA
"Bank BTB" ASC Reklam və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsi üzrə Mütəxəssis/Aparıcı mütəxəssis vəzifəsi üzrə vakansiya elan edib.
- Bankın marketinq planının hazırlanması;
- Bankın reklam və təşviqat üzrə layihələrinin icrası;
- Filial şəbəkəsində tətbiq olunacaq çap materiallarının, suvenir məhsullarının və POS materiallarının düzgün istifadəsinin monitorinqinin aparılması;
- ATM köşklərinin, xidmət şəbəkəsinin eksteryerinin, və s. mövcud marketinq siyasəti, brend kitabının və korporativ üslubun tələblərinə uyğun olaraq dizaynını hazırlamaq və nəzarəti təmin etmək;
- Bankın rəsmi internet səhifəsini mütəmadi olaraq yeniləmək, dizayn və saytın struktur dəyişiklərinə dair təkliflər vermək;
- Sosial şəbəkələrə nəzarət;
- Bankın ictimai əlaqələrini qurmaq;
- Bankın müsbət imicinin formalaşması və onun daima yaxşılaşdırılması istiqamətində fəaliyyət göstərmək;
- Press-relizəri hazır edib, mediyada paylaşmaq;
- Bankın korporativ sosial məsuliyyət layihələrini hazırlanmasında iştirak etmək.
- Ali iqtisadi və ya biznes sahəsi üzrə təhsil;
- Ən azı 1 il marketinq sahəsində iş təcrübəsi;
- Rus və İngilis dillərini yüksək səviyyədə bilmə;
- Ünsiyyətqurma bacarığı;
- Yaradıcılıq bacarığı;
- Analitik düşüncə.
Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlər öz CV-lərini (azərbaycan dilində) müraciət etdikləri vəzifənin adını email-in mövzu hissəsində qeyd edərək [email protected] elektron ünvanına göndərə bilərlər.
Digər vakansiyalarla tanış olmaq istəyənlər Bank BTB-nin rəsmi saytına daxil ola bilərlər https://www.btb.az/az/vacancies