Ən böyük "OFİSAİT" mağazası açıldı - ÜNVAN
“Ofisait” alış-verişinizi yaxına gətirir!
Ofis və dəftərxana ləvazimatlarının satışı ilə məşğul olan "Ofisait" mağazalar şəbəkəsi yeni tədris ilinin başlanğıcı ərəfəsində ən böyük filialını əsaslı təmirdən sonra istifadəyə verdi.
"Marja" xəbər verir ki, yeni konseptdə mağazanın açılışında ziyalılar və bir sıra incəsənət xadimləri də iştirak edirdilər.
Açılış mərasimində "İnci" şirkətinin direktoru İsa Abbasov bildirdi ki, artıq 30-dan artıq "Ofisait" mağazası fəaliyyət göstərir. Mağazalar şəbəkəsi qısa müddətdə əhalinin və iş adamlarının sevimli alış-veriş ünvanlarından birinə çevrilmişdir:
"Bu ünvanda uzun illərdir mağazamız fəaliyyət göstərirdi. Məlum xoşagəlməz bir hadisədən sonra mağazamız böyük ziyan görmüşdü. Qarşımıza məqsəd qoyaraq mağazanı qısa müddətdə təmir etdirdik. Bu mağaza ən böyük "Ofisait" mağazasıdır".
İsa Abbasov əlavə etdi ki, ofis və dəftərxana ləvazimatları bazarında "Ofisait" münasib qiymətləri, ən geniş çeşidi və məhsullarının keyfiyyətinə görə fərqlənir.
Çıxışladan sonra tort və açılış lenti kəsildi.